Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

Sağlık hizmetinin, toplum için öneminin bilincinde, tarihi dokusunu koruyarak, tıbbın en modern tanı ve tedavi yöntemlerini uygulayarak ve çevreye saygılı, yenilikçi bir hizmet anlayışına bağlı kalarak çok sayıda tıbbi dalda teşhis ve tedavi hizmetini sürdürmek misyonumuzdur. Gelişmiş tıbbi hizmeti aynı ölçüde gelişmiş sosyal sorumluluk bilinci içinde sunmak, Türkiye Cumhuriyeti yasaları çerçevesinde, hasta, hasta yakını, çalışan güvenliği ve memnuniyetini sürekli olarak arttırmak, sunulan hizmetin insan, doğa, hayvan sağlığı üzerindeki tüm olumsuz etkilerini engelleyecek tedbirleri alarak sürdürmek ve “Kalite, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemi” nin sürekli iyileştirilmesini gerçekleştirmek vizyonumuzdur.
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zakirbaşı Sokak No:32 34020 Kazlıçeşme – İstanbul (Kazlıçeşme Marmaray İstasyonu’na 100 metre)
Telefon Tel:0850 811 50 52
Fax Fax:0212 547 11 21
E-Mail E-Mail:…
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Nerede
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Randevu Alma
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Çocuk ve Genç Psikiyatrisi, Dahiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Estetik ve Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hast. ve Tüberküloz, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi / Varis, Kardiyoloji, Klinik Laboratuvar, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Nöroşirurji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri / (Erişkin), Psikoloji, Radyoloji Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Doktorları
Özel Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -