Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Gürsel Mah. Darülaceze Cad. No:32/2 Okmeydanı
Telefon Tel:0 (212) 220-3798
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Nerede
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezi Doktorları
Özel Eyüp Atriyum Kardiyoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -