Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan, uluslar arası teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Çamlıca Mahallesi, No: 4, 57200 Boyabat/Sinop  
Telefon (0368) 315 10 13
Fax (0368) 315 29 85
E-Mail sinopdhs2.saglik.gov.tr

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Nerede
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Özellikli Hizmet Bölümlerimiz

-Diğer Hizmet Birimlerimiz

-Laboratuvar

-Görüntüleme Hizmetleri

-Poliklinik Hizmeti Veren Branşlar

-Yatarak Tedavi Hizmeti Veren Branşlar

Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi Doktorları
Sinop Boyabat 75.Yıl Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -