Özel Sada Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla açık ve dürüst yönetim anlayışımızda insan haklarına saygılı güvenli etik ilke ve değerlere bağlı sağlıkta dünya markası olmak.Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.
Özel Sada Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sada Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İzmir Çanakkale Asfaltı Üzeri 2 / 1 Menemen – İzmir
Telefon Tel:0 232 832 99 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@sadahastanesi.com
Özel Sada Hastanesi Nerede
Özel Sada Hastanesi Randevu Alma
Özel Sada Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sada Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sada Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sada Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Kalp-Damar Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları – Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Obezite Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi
Özel Sada Hastanesi Doktorları
Özel Sada Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -