Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi

Yapmak istediklerimiz; en iyi sağlık hizmeti sunucusu olmak için en iyi tedavi yöntem ve teknolojilerini kullanmak, en iyi çalışma ve tedavi ortamını sunmaktır.Var oluş nedenimiz; yaşam kalitesini arttırmak için önemseme, keşfetme, öğrenme, iyileştirme.
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:8708. Sk. 71-39, Küçük Çiğli, 35610 Çiğli/İzmir, Türkiye
Telefon Tel:0232 386 10 00 0544 386 10 03
Fax Fax:0232 386 21 26
E-Mail E-Mail:izmir@fizipol.com
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Nerede
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi, Nöralterapi, Akupunktur, Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon, El Rehabilitasyonu, Lenf Ödem Tedavisi, Pediatrik Rehabilitasyon, Manuel Terapi & Kinezyolojik Bantlama
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -