İzmir Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sürekli iyileşmek hedefi çerçevesinde mesleğimizle ilgili en son teknoloji ve gelişmeleri hastalarımızın hizmetine sunmak, koruyucu hekimliği ön planda tutarak teşhis ve tedavi hizmetlerinin tümünü merkezimizde vermek, hasta haklarını da gözeterek hastalarımıza gerek fiziki gerekse yaklaşım olarak sıcak bir ortam sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak.Bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak, gelecekte olması muhtemel değişimleri görüp; kurum ve personelin adaptasyonunu sağlayarak ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirerek rekabet gücünü artırmak, toplumun beklentilerine cevap verecek, memnuniyetlerini en üst düzeye taşıyacak nitelikli hizmetin sunumunu sağlamaktır. 21.Yüzyıl Türkiye’sine yakışır şekilde mesleki her hizmetin hastalarımıza en ideal şekilde verildiği, temel insan haklarına ve hasta haklarına hassasiyet gösterilen bir kurum olmak. Tüm hastalarımızın kendilerini özel ve önemli hissetmesini sağlamak. Örnek alan değil örnek alınan bir sağlık kuruluşu olmak.

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kasımpaşa Mahallesi Atatürk Cad. No:1  
Telefon 0 (232) 832 12 13
Fax 0(232) 831 12 34
E-Mail menemenadsm.bilgi@saglik.gov.tr

İzmir Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık Hizmetlerimiz

-Kurumumuzda Randevu Verme Süreleri

-Koruyucu Diş Hekimliği

-Gömülü Diş Çekimi

-Protetik Diş Tedavis

-Kanal Tedavisi

-Diş Taşı – Tartar Temizliği

-Duyurular

-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

-Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi (Engelli Hasta )

-Randevu Gerçekleşme Süreleri

Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Menemen Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -