Özel Kayseri Magnet Hastanesi

İnsanlara, sağlıklarının korunması hususunda bilgilendirme katkısı sağlamak, hastalandığında ise güvenilir bir hizmet alanında, yeniliklere açık, tıbbi etik kurallara bağlı, hasta ve çalışan haklarına saygılı, verimli, etkili, hakkaniyetli ve hastanın iyileşmesi için fark yaratan bir sağlık hizmeti verebilmek, çalışanlarına ise güvenilir çalışma ve hizmet alanı, takım ruhuna sahip, takım arkadaşlarına, hastalara, hasta yakınlarına ve tüm hizmet alıcılarına misyonumuzun farkındalığını hissettirecek olgunluğu kazandirabilmektir. Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede, ulusal ve uluslararası standartlara haiz, yenilikleri takip edebilen, öncü sağlık hizmetlerine talip, hizmet alıcılarının yaşam kalitesini artirarak sağlık hizmeti sunabilen, teknolojiden azami faydalanan, özelde sağlık sektöründe istihdam oluşturan, çalışanlarının ve hizmet alıcılarının en üst düzeyde memnuniyet hissedebilecekleri çalışma ve hizmet ortamını sağlayarak, klinik verileri yarışmacı ve şeffaf bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kayseri Magnet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Gevher Nesibe Mah., Gök Geçidi. No:15, 38010 Kocasinan/Kayseri  
Telefon 0 352 231 25 25
Fax 0 352 231 41 44
E-Mail info@systemhospital.com

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Nerede
Özel Kayseri Magnet Hastanesi Randevu Alma
Özel Kayseri Magnet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kayseri Magnet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL MUAYENE

-ANESTEZİ VE REANİMASYON

-BESLENME ve DİYET

-BİYOKİMYA

-ÇOCUK CERRAHİSİ

-ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI

-DAHİLİYE

-DERMATOLOJİ

-AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI

-FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON

-GENEL CERRAHİ

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-GÖZ HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM

-KARDİYOLOJİ

-KULAK BURUN BOĞAZ

-NÖROLOJİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-PSİKİYATRİ

-RADYOLOJİ

Özel Kayseri Magnet Hastanesi Doktorları
Özel Kayseri Magnet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -