Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak.

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Örnekevler Mah. Çiçek Sok. No:10  
Telefon 0 (352) 222-1054
Fax
E-Mail

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Nerede
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Randevu Alma
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Tüp Bebek

Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezi Doktorları
Özel Memorial Kayseri Tüp Bebek Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -