Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

2006 yılından Kayseri il merkezi Atatürk Bulvarı Hastane Caddesi üzerinde faaliyete başlayan merkezimiz, 12 yıldır ağız ve diş sağlığı hizmetlerine 2 şube ile devam etmektedir. Diş Kliniğimizde, İmplant, Ortodonti, Çene Cerrahisi, Dişeti Hastalıkları ve cerrahisi, Diş Beyazlatma, Estetik dolgu ve kanal tedavisi, Çocuk diş hekimliği, Genel Anestezi ve diğer tüm ağız ve diş sağlığı tedavileri yapılmaktadır. Kliniğimizde 3’ü uzman doktor olmak üzere 17 Diş Hekimi mevcuttur. Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, 2017 yılında şubeleşmeye giden kurumumuz Beyazşehir, İldem, Toki ve Gesi bölgesine hitap edecek şekilde ilk şubesini Gesi caddesi üzerine açmış bulunmaktadır. Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkürler, sağlıklı günler dileriz.

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

<
Adres Kayseri Kocasinan Atatürk Bulv. Hastane Caddesi No:44  
Telefon 0 (352) 333-4455
Fax
E-Mail www.uzdent.com.tr

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ortodonti-Diş Teli

-İmplant

-Dişeti Hastalıkları-Periodontoloji

-Diş Beyazlatma-Bleaching

-Gömülü 20 Yaş Dişleri

-Zirkonyum Diş

-Genel Anestezi Ve Sedasyon

-Kanal Tedavi

-Protez Diş

-Pedodonti

Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Özel Uzdent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -