Özel Romer FTR Merkezi

2007 yılında ağrısız bir yaşam sloganıyla hizmete başladı. Bu sürede işini gülümseyerek çalışanları ve gülümseyerek giden hastalarından oluşan büyük bir aile oluştu. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında; Ordu’ya en iyi personel, en iyi fiziki koşullar ve en iyi-en yeni cihazlarla hizmet veriyor. Branşımızla ilgili, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek; hastaların hizmetine sunmaya devam edeceğiz Hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttırmaya özen gösteriyor. Tedaviye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla; Fizik tedavi ve Rehabilitasyon hastalarına ayrı araçlarla servis hizmeti vermekte. Daha geniş ve konforlu bir alanda daha iyi hizmet vermek amacıyla; yeni bina yapımına devam etmektedir. 2017 yıl sonuna kadar taşınmayı hedefliyoruz Yeni binamızda Serebral palsili (spastik çocuklar) ve diğer rehabilitasyon hastaları için su içi tedavi (hidroterapi) ünitesi bulunmaktadır. Ordu ve çevresini nitelikli fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti ile tanıştırdı *Bel ve boyun hastaları için TRAKSIYON *Topuk dikeni, kalsifik tendinit ve epikondilitlerde ESWT (Şok dalga tedavisi) *Eklem ve kas hastalıklar? için LAZER ve ULTRASON tedavisi *Tüm ağrılı durumlar ve kas gelişimi için ELEKTROTERAPİ uygulamaları *Kas yorgunluğu ve kramplar için MANYETİK ALAN TEDAVİSİ *Sıcak tedavi uygulamalarında HOTPACK, INFRARUJ, PARAFİN ve HOTMAGNER Dolaşım bozukluğu için PNOMOTİK KOMPRESYON *Felçli hastalar ve spastik çocukların tedavisi için NÖROLOJİK REHABİLİTASYON *Kırık, kaza ve ameliyatlardan sonra ORTOPEDİK REHABİLİTASYON *Kronik akciğer hastalıklarında (bronşit, astım gibi) PULMONER REHABİLİTASYON *İltihaplı eklem romatizmalarının tedavisinde ROMATOLOJİK REHABİLİTASYON *Şişman hastalarda kavitasyon ile OBEZİTE TEDAVİSİ; Uygulamaları ile sizlere ağrısız ve sağlıklı bir yaşam konusunda destek olmaya devam edecektir.
Özel Romer FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Romer FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Karşıyaka Mah. 904. Sok. No:24 Merkez / ORDU 52200
Telefon Tel: 0452 666 20 20
Fax Fax:0452 666 30 30
E-Mail E-Mail:orduromer@orduromer.com
Özel Romer FTR Merkezi Nerede
Özel Romer FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Romer FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romer FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Romer FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romer FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji
Özel Romer FTR Merkezi Doktorları
Özel Romer FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -