Özel Ordu Sevgi Hastanesi

Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti veren bölgenin güven ve saygınlık konusunda önder, kaliteli sağlık hizmeti nedeniyle tercih edilen en iyi özel hastane olmaktır. Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin ve kaliteli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, kalite standartlarının üstünde hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, bölgenin sağlıkta kalitesi olmak.
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ordu Sevgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Karşıyaka Mah. 906.Sk. No:5 ORDU
Telefon Tel:0 452 2330303
Fax Fax:0 452 2334222
E-Mail E-Mail:bilgi@ordusevgi.com
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Nerede
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Ordu Sevgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ordu Sevgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
LABORATUVAR, KULAK BURUN BOĞAZ (KBB), PSİKİYATRİ, NÖROLOJİ, MEDİKAL ESTETİK BİRİMİ, YOĞUN BAKIMLAR, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, ÜROLOJİ (BEVLİYE), RADYOLOJİ, KARDİYOLOJİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GENEL CERRAHİ, ENFEKSİYON HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ (CİLDİYE), DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI SERVİSİ, ACİL SERVİS
Özel Ordu Sevgi Hastanesi Doktorları
Özel Ordu Sevgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -