Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi

Modern teknolojiyle desteklenen fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanemiz Samsun’da 2010 yılında hizmete girmiştir. Daima en iyi koşulları sağlamayı kendisi için görev edinen Romatem Özel Hastaneleri bünyelerinde en yeni Tıbbi imkanlarla hizmet vermektedir. Teknolojinin getirilerini sonuna kadar kullanmakta ve en son teknoloji ürünü tıbbi cihazları kullanarak hastaları için en iyi ve hızlı tedavi yöntemlerini geliştirmektedir. Kalıplaşmış tedavi yöntemlerini kullanmanın aksine kendi tedavi yöntemlerinide geliştiren Romatem, bilimin ışığında romatizmal problemlere en bilimsel açıdan yaklaşmaktadır. Bir hastane havası yerine yaşam merkezi havasını soluyacağınız bu bilim yuvası kendi alanında daima en iyi olabilmek için çalışmakta ve bu amaç doğrultusunda hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik/Samsun
Telefon Tel:0 444 76 86
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Nerede
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Randevu Alma
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Romatoloji, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yoğun Bakım
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesi Doktorları
Özel Romatem Samsun FTR Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -