Özel Cihan Hastanesi

Uluslararası arenada tıpta gelişen ve yenilenen uygulamaları takip edip bu gelişmeleri, sunduğu modern sağlık hizmetleri, deneyimi ve kalitesine entegre ederek, gelişmeyi ilke edinen bir sağlık kuruluşu olmak. Etik değerlere bağlı, hasta odaklı ve hasta haklarına saygılı, hastaların ve çalışanların memnuniyetlerini ilke edinen, sosyal sorumluluklarının bilincinde, yenilenen ve gelişen bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Cihan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Cihan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yenişehir Mah. Başak Cad. Özden Sok. No: 33 41050 İzmit / Kocaeli
Telefon Tel:0850 299 99 99/ 0262 331 09 09
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@cihanhastanesi.com.tr
Özel Cihan Hastanesi Nerede
Özel Cihan Hastanesi Randevu Alma
Özel Cihan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cihan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji EEG – EMG, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Cihan Hastanesi Doktorları
Özel Cihan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -