Özel Parkhayat Afyon Hastanesi

Deneyimli, güler yüzlü uzman kadrosuyla etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı sağlık alanındaki en son teknolojiyi takip ederek yaşam kalitesini sürekli yükselten hızlı, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini sunmak.Çağdaş bilgi ve yüksek teknolojiyi kullanarak, tüm branşlarda hizmet veren, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, hasta memnuniyetini ön planda tutarak, halkın sempatisini kurumsal kimliğe dönüştüren, güvenilir, kolay ulaşılabilen ve dost bilinen, referans bir hastane olmaktır.
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hasan Karaağaç Mah. Turgut Özal Cad. No.37 Merkez / Afyonkarahisar
Telefon Tel:0 (272) 213 87 87
Fax Fax:0 (272) 213 93 44
E-Mail E-Mail:info@parkhayat.com
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Nerede
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Randevu Alma
Özel Parkhayat Afyon Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Parkhayat Afyon Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Check – Up, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları (Oftalmoloji), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Klinik Laboratuvarlar, Kulak Burun Boğaz, Nefroloji, Nöroloji, Nöroşirürji (Beyin Cerrahi), Nükleer Tıp Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstriktif ve Estetik Cerrahisi, Psikiyatri, Tıbbi Onkoloji (Kanser Hastalıkları) Merkezi, Üroloji (Bevliye)
Özel Parkhayat Afyon Hastanesi Doktorları
Özel Parkhayat Afyon Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -