Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

reklam
Halkımızın hem fiziki hem de ruhsal sağlığını korumayı, bilgi çağının gereklerine paralel olarak teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak, dalında uzmanlaşmış hekim ve personeli ile insanımıza en çağdaş ve kaliteli sağlık hizmetini sunmayı amaçlar.Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla model oluşturmayı, hizmet sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen, bölgesinde lider sağlık kuruluşu olmaktır.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Orhangazi, Nedim Helvacıoğlu Blv. No:73, Merkez/Afyonkarahisar
TelefonTel:444 42 34
Fax0 272 214 0030
E-MailE-Mail:afyonkarahisardhs9@saglik.gov.tr
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Nerede
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Randevu Alma
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://afyonkarahisardh.saglik.gov.tr/
Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Doktorları
Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -