Özel Afyon Park Tıp Merkezi

reklam

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile şehir merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin (Kırmızı Hastane) kuruculuğunda hizmet vermektedir. İç Hastalıkları sık görülen rahatsızlıkların en çok tedavisinin yapıldığı tıp branşı olduğu gibi, teşhisi zor hastalıklarında çözümlendiği ve tedavilerin yapıldığı bir polikliniktir. Polikliniğimizde kapsamlı araştırmayı gerektiren hastalıkların yanında, çağın giderek artan sistemik hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleride vermektedir. Merkezimizde çocuğunuzun beslenme, büyüme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, aşı takibi yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir. Merkezimiz çocuk polikliniğinde bebeğin veya çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenilir.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Afyon Park Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı 
TelefonTel:0 (272) 214-4777
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Nerede
Özel Afyon Park Tıp Merkezi Randevu Alma
<pÖzel Afyon Park Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
<pÖzel Afyon Park Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Afyon Park Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil
Özel Afyon Park Tıp Merkezi Doktorları
<pÖzel Afyon Park Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -