Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

İnsan ve Hasta Haklarına Saygılı, Gelişime Açık, Çağdaş bir sağlık hizmetini güvenli ve huzurlu bir ortamda etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güleryüzlü bir anlayışla topluma sunumu.Ekip anlayışıyla personelin aktif katılımını, sürekli gelişim için sürekli eğitim, motivasyon ve iletişimi çağdaş bir çalışma ortamına sürekli etkin ve hakkaniyetle uygun hizmet, bireysel ve toplumsal memnuniyet artırma, sektörler arası işbirliğini yukarıdaki ilkeler doğrultusunda ve yürürlükteki mevzuat çerçevesinde hizmet sunumu.

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Ali Çetin Kaya Mah., Atatürk Cad. No:32, 03200 Merkez/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  
Telefon (0272) 213 09 20
Fax (0272) 21319 89
E-Mail afyon.adsm@saglik.gov.tr

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
 

-Ağız ve Diş Sağlığı

Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -