Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
İnsan ve Hasta Haklarına Saygılı, Gelişime Açık, Çağdaş bir sağlık hizmetini güvenli ve huzurlu bir ortamda etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ve güleryüzlü bir anlayışla topluma sunumu.Ekip anlayışıyla personelin aktif katılımını, sürekli gelişim için sürekli eğitim, motivasyon ve iletişimi çağdaş bir çalışma ortamına sürekli etkin ve hakkaniyetle uygun hizmet, bireysel ve toplumsal memnuniyet artırma, sektörler arası işbirliğini yukarıdaki ilkeler doğrultusunda ve yürürlükteki mevzuat çerçevesinde hizmet sunumu.
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Ali Çetin Kaya Mah., Atatürk Cad. No:32, 03200 Merkez/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar
TelefonTel:(0272) 213 09 20
Fax(0272) 21319 89
E-MailE-Mail:afyon.adsm@saglik.gov.tr
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://afyonkarahisaradsm.saglik.gov.tr/
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Afyonkarahisar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -