Özel Olbamed Hastanesi

Önce insan diyen, hasta ve yakınlarının haklarına saygı ve güveni ön planda tutan, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, bilimsellik ve çağdaşlıktan ödün vermeyen, topluma, çevreye ve yasalara saygılı, tıbbi deontoloji ve etik kurallara uyumlu, çalışanları ile bütünleşmiş, her an ve her konuda ulaşılabilir olan bir kurumsal kimliğe sahip olmaktır.Deneyimli tüm sağlık personeli ve diğer çalışanları ve modern tıbbi cihazlar ile hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunarak bireylerin yaşam kalitesini arttırmak ve toplumsal fayda üretmektir.
Özel Olbamed Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Olbamed Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sarıcalar Mah. Desen Sok. No:13 Silifke / MERSİN (Mersin Yolu 1.km)
Telefon Tel:0 (324) 714 80 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@olbamed.com.tr
Özel Olbamed Hastanesi Nerede
Özel Olbamed Hastanesi Randevu Alma
Özel Olbamed Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Olbamed Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Olbamed Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Olbamed Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Beslenme ve Diyet, Üroloji, Yapılan Testler, Endoskopi Ünitesi, Laboratuvar, Odiometri, Psikiyatri, Radyoloji
Özel Olbamed Hastanesi Doktorları
Özel Olbamed Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -