Özel Tire Diyaliz Merkezi

Özel Tire Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Tire Diyaliz Merkezi, İzmir ili Tire ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Tire Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Tire Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Cd. Çengelalanı Mevkii No:69/17-18 İzmir/Tire  
Telefon 0 (232) 512-7168
Fax
E-Mail

Özel Tire Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Tire Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Tire Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Tire Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Tire Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Tire Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Tire Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Kardiyoloji

-Hemodiyaliz

-Radyoloji

Özel Tire Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Tire Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -