Özel Net Göz Tıp Merkezi

Yerinde, hizmet anlayışımızı koruyarak, hasta odaklı geleceğe güvenle bakan bir kurumsal yapı oluşturup, ” biz ” kavramını yaratacak kadar yerel, yeni tanı ve tedavi yöntemleri geliştirip uygulacak kadar evrensel bir marka haline gelebilmektir.Göz sağlığı hizmetlerinde, devamlı gelişen teknoloji ile mesleki deneyimi birleştirerek, bilimsel ve ahlaki ilkelere bağlı, hissedarları, çalışanları ve hastaları mutlu edecek, bir sistem yaratmak, alanında referans merkezi haline gelmektir.
Özel Net Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Net Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yaprak Mah. İstasyon Cad. No:72 Şehitkamil/Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu Karşısı – Form AVM Yanı
Telefon Tel:(0342) 322 47 00
Fax Fax:(0342) 322 47 75
E-Mail E-Mail:info@netgoz.com.tr
Özel Net Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Net Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Net Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Net Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Net Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Net Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
K.B.B Hastalıkları Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, Excimer Lazer, Argon Lazer, Yağ Lazer, SLT Lazer, Katarakt Ameliyatı, Multifokal Göz İçi Lensler, Göz Çevresi Estetiği, Vitrektomi, Şaşılık Ameliyatı, Glokom Ameliyatı, Keratokonus Ameliyatı, Oküloplasti, Diğer Küçük Müdahaleler
Özel Net Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Net Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -