Özel Kemal Bayındır Hastanesi

İnsan hayatına gereken önemi veren, değişen sağlık hizmetlerini kalite standartlarımızdan ödün vermeden halkımıza sunarak ihtiyaçlar doğrultusunda dinamik bir şekilde geliştirmek; sağlıklı ve mutlu nesiller yetişmesine katkı sağlamak ve yaşam kalitesini arttırmaktır. Tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan, modern tıbbın gerektirdiği etik ve kurallardan ödün vermeden, tıp alanındaki yenilikleri sürekli takip eden, çağdaş altyapısıyla uluslararası standartlarda daima tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kemal Bayındır Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: 23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No: 35(Şahinbey Emniyet Müdürlüğü Arkası)Şahinbey /GAZİANTEP
Telefon Tel:0342 360 27 07
Fax Fax:0342 360 25 00
E-Mail E-Mail:info@ozelkemalbayindir.com
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Nerede
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Randevu Alma
Özel Kemal Bayındır Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kemal Bayındır Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Doğumhane, Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji ve Biokimya Laboratuvarı, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Psikoloji, Radyoloji ve Görüntüleme, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Kemal Bayındır Hastanesi Doktorları
Özel Kemal Bayındır Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -