Özel Gaziantep Akademi Hastanesi

reklam
Alanında uzman sağlık profesyonelleri ile birlikte diğer kuruluşlara örnek olacak düzeyde Sağlık hizmetleri konusunda mükemmeli yakalayarak büyümektir.Hasta memnuniyetini kendisine ilke edinerek,çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizde sevgiye,saygıya ve ekip ruhuna önem vererek başarı ve başarısızlıkta sorumluluğu paylaşan bir aileyiz.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160 Şahinbey / GAZİANTEP
TelefonTel:(0 342) 335 68 68
FaxFax:(0 342) 336 3 342
E-MailE-Mail:info@ozelakademi.net
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Nerede
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Gaziantep Akademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Akademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,AĞIZ VE DİŞ HASTALIKLARI,ANESTEZİ VE REANİMASYON,BESLENME VE DİYET,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ,ÇOCUK HASTALIKLARI,DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI),DERMATOLOJİ (CİLDİYE),ENFEKSİYON HASTALIKLARI,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GÖĞÜS CERRAHİSİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KARDİYOLOJİ,KBB BAŞ VE BOYUN CERRAHİSİ,NÖROLOJİ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,PSİKOLOJİ,RADYOLOJİ,SAÇ EKİMİ,TIBBİ BİYOKİMYA (LABORATUVAR),ÜROLOJİ,YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM
Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Doktorları
Özel Gaziantep Akademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -