Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi

Hastalarımıza güvenli, konforlu ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan merkezimizde kronik böbrek yetmezliği olan hastalara bikarbonatlı hemodiyaliz tedavisi uygulanmaktadır. Merkezimiz 25 adet negatif, 2 adet hbs+, 2 adet hcv+, 1 adet yedek olmak üzere modern cihazları, Double osmoz, endotoksin filtre, UV lamba, ve saatte 3 m3 RO su arıtma sistemi, üst düzey teknolojik donanımı, yüksek kapasitesi ve deneyimli, güler yüzlü personeliyle hizmetini sürdürmektedir. Yurt içinde SGK, yurt dışında bütün sigorta kuruluşlarıyla anlaşmalarımız bulunmaktadır. Gaziantep ili içerisinde 4 farklı hemodiyaliz merkezini bünyesinde toplayan grubumuz, bu merkezlerdeki toplam 130 adet yatak kapasitesini, tecrübesiyle birleştirerek tedavi gerçekleştirmektedir. Bu sayede hastaların bulundukları bölgeye en yakın, en iyi hizmet alabilecekleri merkezde tedavi görmeleri sağlanmaktadır. Diyaliz merkezlerimiz: Akyol Diyaliz Merkezi Gaziantep Diyaliz Merkezi Güneydoğu Diyaliz Merkezi Nizip Diyaliz Merkezi

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Emek Mahallesi 8 Nolu Sokak No:5 27060 Gaziantep  
Telefon 0 342 3214721
Fax
E-Mail

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Gaziantep Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Gaziantep Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -