Özel Net Gör Göz Merkezi

Özel Netgör Göz Dal Merkezi 2003 yılında faaliyete başlamış olup, halen aynı adreste hizmete devam etmektedir. Vizyonumuz Doğu Anadolu ve Erzurumda, kalite standartlarımızı daima yükselterek; göz sağlığı alanında uzmanlığımızı ve memnuniyet odaklı olma özelliğimizi korumak, marka bilinirliğimizi arttırmak ve yapacağımız bilimsel çalışma-araştırmalar ile global itibar ve referans merkezi olmaktır.

Özel Net Gör Göz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Net Gör Göz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Paşalar Cad. Atalar Apt. Zemin Kat Yakutiye/Erzurum
Telefon Tel:0 (442) 234-1330
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Net Gör Göz Merkezi Nerede
Özel Net Gör Göz Merkezi Randevu Alma
Özel Net Gör Göz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Net Gör Göz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Net Gör Göz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Net Gör Göz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Hastalıkları
Özel Net Gör Göz Merkezi Doktorları
Özel Net Gör Göz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -