Özel Buhara Hastanesi

Özverili çalışan personel kadromuz ile klinik tecrübeyi bir araya getirerek; kaliteli sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştıran öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Buhara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Buhara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Bulvarı No:5 Palandöken/ERZURUM
Telefon Tel:444 4 802
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@buharahastanesi.com.tr
Özel Buhara Hastanesi Nerede
Özel Buhara Hastanesi Randevu Alma
Özel Buhara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Buhara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Buhara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Buhara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi, Beyin Ve Sinir Cerrahi, Cildiye ( Güzellik Merkezi), Çocuk Sağlığı, Dahiliye, Diş, Diyetisyen, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs, Göz, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Merkezi Laboratuvar, Mikrobiyoloji Ve Enfeksiyon Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Psikiyatri, Psikolog, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım
Özel Buhara Hastanesi Doktorları
Özel Buhara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -