Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetinde insan odaklı, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta güvenliğini ve hastaların sosyal değer yargılarını önemseyen, personelinin çalışma koşulları ile ilgili taleplerini göz önünde tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışını kurum ve kültürü haline dönüştürmektedir.Sunduğumuz Sağlık Hizmeti Standartlarının yükseltilmesi için, tecrübeli ve uzman eğitim kadromuzla, tıbbi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi, hastalarımızın ve çalışanlarımızın hizmetine sunarak, bilimsel çalışmalarla bölgemizin referans hastanesi olmaktadır.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No: 77 / Z1 Erenler / SAKARYA  
Telefon 0 264 2915105
Fax 0 264 2915106
E-Mail nefro-med@hotmail.com nefromed@gmail.com

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -