Özel Milas Diyaliz Merkezi

Özel Milas Diyaliz Merkezimiz, Muğla ili Milas ilçesinde Mart 2006 tarihinden bu yana 16 cihaz kapasitesi deneyimli hekim, hemşire ve personel kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Milas, Karia uygarlığı ve Menteşe Beyliğine başkentlik yapmış tarih ve doğanın buluştuğu bir uygarlık kentidir. Tüm Karia’nın ulusal tanrısı zeus Karios Mabedi’nin de yer aldığı Milas: aralarında İasos, Lakrarda, Euromos ve Heraklia gibi antik kentlerinde bulunduğu 27 antik kentin kalıntılarını barındırmaktadır. Milas’a bağlı Ören beldesi ile Gökova Körfezinde, Güllük ve Kıyıkışlacık beldeleri ile Ege Denizine kıyısı mevcut olup, yaz turizminin önemli uğrak yerlerindendir.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Milas Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İsmet Paşa Mah. Turgut Özal Cad. No 20/1-2-3 Muğla / Milas  
Telefon 0252 513 4811
Fax 0252 513 4812
E-Mail

Özel Milas Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Milas Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Milas Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Milas Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Milas Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Milas Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Milas Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Milas Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -