Özel Bodrum Amerikan Hastanesi

Hastaların ilk başvurduğu referans merkezi olarak etik ve güvenilir bir ortamda sağlık hizmeti sunmaktır.Güçlü tıbbi kadromuz ve yetkin çalışanlarımızla en üst düzeyde güncel tıbbi yaklaşımlar sunmaktır.
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Türkkuyusu Mahallesi, Marsmabedi Cad 33/35, 48400 Bodrum/MUĞLA
Telefon Tel:444 44 78
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@bodrumamerikanhastanesi.org
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Nerede
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Randevu Alma
Özel Bodrum Amerikan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bodrum Amerikan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Başhekimlik, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Dermatoloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Mikrobiyoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji
Özel Bodrum Amerikan Hastanesi Doktorları
Özel Bodrum Amerikan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -