Muğla Yatağan Devlet Hastanesi

Hastanemize başvuran her kesimde bireye; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlamaktır.Çalışan ve hasta memnuniyeti, güler yüzlü hizmet, çevreyi ve insana saygı, sağlık hizmetini kaliteli ve hızlı sunmak, t üm kaynakları etkin kullanmak, tıbbi etik kurallara bağlılık, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek.

Yatağan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yatağan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mah. 186.Sk. No:49, 48500 Yatağan/Muğla  
Telefon 0. 252 572 50 34
Fax 0. 252 572 66 36
E-Mail yatagandevlethastanesi@hotmail.com

Muğla Yatağan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yatağan Devlet Hastanesi Nerede
Yatağan Devlet Hastanesi Randevu Alma
  Yatağan Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yatağan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yatağan Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yatağan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Poliklinikler

-Servisler

-Evde Sağlık Birimi

-Kan Alma 

-Labaratuvar

-Radyoloji

-Tıbbi Atık

-Yoğun bakım

-Ameliyathane

-Eczane

-Organ Bağış Birimi

Yatağan Devlet Hastanesi Doktorları
Yatağan Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -