Özel İzan Sağlık Hastanesi

Hastalarımızın kısa zamanda sağlığına kavuşmasını sağlamak üzere, tüm sağlık personelimiz ve diğer çalışanlarımız ile katılımcı yönetim anlayışı ve ekip ruhu içinde, müşteri odaklı, tıbbi ve teknolojik gelişmelerle uyumlu, yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak. Her zaman “Sağlığınız bizim için önemli” sloganımızla temel değerlerimizi dikkate alarak topluma hizmet vereceğiz. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri sunumunda güvenilir, erişilebilir ve sürdürülebilir çözümlerimizle farklılık yaratarak bölgemizde öncü ve lider bir sağlık kurumu olmak.
Özel İzan Sağlık Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İzan Sağlık Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hayıtlı Mah.N:21 Milas Muğla
Telefon Tel:0 (252)512 93 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@izansaglik.com
Özel İzan Sağlık Hastanesi Nerede
Özel İzan Sağlık Hastanesi Randevu Alma
Özel İzan Sağlık Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzan Sağlık Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İzan Sağlık Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İzan Sağlık Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, ESWL, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel İzan Sağlık Hastanesi Doktorları
Özel İzan Sağlık Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -