Özel Medivia Hospital Çengelköy

Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden, hasta odaklı, güvenilir, kalite standartları ve yasal gerekliliklere uygun sağlık hizmeti sunmak. Nitelikli kadrosuyla, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini, kaliteli, etik yaklaşımla ve uygun ekonomik koşullarda toplumun hizmetine sunmak, hasta memnuniyetini ön planda tutarak sağlık sektöründe tercih edilen bir kurum olmak.
Özel Medivia Hospital Çengelköy Hakkında İçerikler
Özel Medivia Hospital Çengelköy İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güzeltepe Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:15 Çengelköy 34680 İstanbul
Telefon Tel:0 850 222 03 73
Fax Fax:0216 308 5701
E-Mail E-Mail:…
Özel Medivia Hospital Çengelköy Nerede
Özel Medivia Hospital Çengelköy Randevu Alma
Özel Medivia Hospital Çengelköynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medivia Hospital Çengelköy Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medivia Hospital Çengelköynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medivia Hospital Çengelköy Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyetetik, Beyin, Sinir ve Omurilik Cerrahisi, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Ürolojisi, Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikiyatri, Dahiliye (İç Hastalıkları), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, KBB, Baş ve Boyun Cerrahisi, Klinik Laboratuvar, Nefroloji, Neonatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikoloji, Radyoloji, Üroloji, Yoğun Bakım
Özel Medivia Hospital Çengelköy Doktorları
Özel Medivia Hospital Çengelköynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -