Özel Küplüce Tıp Merkezi

Özel Küplüce Tıp Merkezi 1997 yılında kuruldu. Kurumumuz uzman doktorları ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir.

Özel Küplüce Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Küplüce Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Beylerbeyi Mah.Kızılağaç Sok. No:4 34676 Üsküdar/İstanbul Türkiye  
Telefon Tel:(0216) 422 21 21
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Küplüce Tıp Merkezi Nerede
Özel Küplüce Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Küplüce Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Küplüce Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Küplüce Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Küplüce Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Küplüce Tıp Merkezi Doktorları
Özel Küplüce Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -