Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

-Hastalarımızın beklentilerini karşılamak ve memnuniyetlerini sürekli arttırmak. -Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip etmek ve uygulamak. -Çalışanlarımızın niteliklerini geliştirmek için eğitimlerini sağlamak. -Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. -Ağız ve diş sağlığı konusunda toplumun bilinçlenmesine katkıda bulunmak. -Kalite yönetim sisteminin tüm çalışanların katılımıyla sürekli iyileştirilmesini sağlamak.Merkezimiz kaliteli sağlık hizmeti sorumluluğuyla hastalarımıza; mutlu bir çalışma ortamında profesyonel yönetim anlayışıyla, hasta-çalışan haklarını ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeden etkin-verimli çalışmayla hijyenik tedavi ortamında toplumun ağız ve diş sağlığını iyileştirmeye yönelik toplumsal hizmet bilincinde azami gayret göstererek toplumu gülümseten sağlık hizmeti sunmayı kendine görev bilmiştir.

İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Güzeltepe Mah. Prof. Dr Beynun Akyavaş Cad. No:94 Çengelköy/Üsküdar/İSTANBUL  
Telefon 0.216 332 26 28
Fax 0.216 332 98 33
E-Mail

Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İİstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İİstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Pedodonti

-Endodonti

-Evde Ağız ve Diş Sağlığı

-Radyoloji

İstanbul Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Üsküdar Ahmet Yüksel Özemre Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -