Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Adem Yavuz Cad. No:145 Kazım Karabekir Mh. Ümraniye – İstanbul  
Telefon Tel:0 (216) 632-7800
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Nerede
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel CerrahiGöz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Acil
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezi Doktorları
Özel Saraçoğlu Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -