Özel Medical Park Samsun Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medical Park Samsun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Telefon Tel:0 (362) 311 40 40
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Nerede
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Randevu Alma
Özel Medical Park Samsun Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medical Park Samsun Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nefroloji, Romatoloji, Hematoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Hematolojisi, Çocuk Nörolojisi, Neonatoloji, Çocuk İmmünolojisi, Psikiyatri, Çocuk Psikiyatrisi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Radyasyon Onkolojisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Nükleer Tıp, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji, Acil,, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Tüp Bebek, Sitogenetik, Moleküler Genetik, Tıbbi Onkoloji, Çocuk Alerjisi, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları
Özel Medical Park Samsun Hastanesi Doktorları
Özel Medical Park Samsun Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -