Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan sağlık kurumu olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kurumları zinciri oluşturmak.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hürriyet Mah. Malazgirt Cad. 140. Sokak No:1-3 Bağcılar / İstanbul  
Telefon 0 212 474 03 33 0212 474 03 14
Fax 0 212 474 03 54
E-Mail info@rentek.com.tr

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Rentek Bağcılar Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -