Özel Malatya Sevgi Hastanesi

* Sağlık hizmetinde mükemmelliğe ulaşmak. * Bölgemiizdeki̇ sağlık standartlarını iyileştirmek. * Doktorlarımıza hastaların ihtiyaç ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık verebilecekleri ortamı sunmak. * Personelimize sürekli eğitim verilmesini sağlamak. * Hastalarımıza ölçülebilir yararlar sağlamak. * Bölgemizde en iyi sağlık sistemine sahip olmak ve öyle tanınmak.
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Malatya Sevgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Cad. No:14, Battalgazi / Malatya
Telefon Tel:444 52 14 (Acil) 0 422 325 55 55
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@sevgihastanesi.com.tr
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Nerede
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Randevu Alma
Özel Malatya Sevgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Malatya Sevgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beslenme ve Diyet, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları – Dahiliye, Üroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı, Kulak Burun Boğaz, Kadın Doğum ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Yoğun Bakımlar, Cildiye, Kardiyoloji, Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Hastalıkları, Kozmetoloji, Psikiyatri
Özel Malatya Sevgi Hastanesi Doktorları
Özel Malatya Sevgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -