Özel Körfez Marmara Hastanesi

Özel Körfez Marmara Hastanesi olarak hastalarımızın sağlık alanında hizmet kalitesini yükseltmek, sağlık hizmetlerini tıbbın oluşturduğu en üst düzeyde tutmak ve kaliteden ödün vermeden yenilikçi uygulamalara imza atmaktır. Özel Körfez Marmara Hastanesi; çağdaş altyapısı ve nitelikli ekibi ile modern sağlık hizmetlerini takip eden eşitlik içinde hizmet sunan, yeniliklere açık, etik değerlere bağlı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini önemseyen yapısı ile bölgesinde öncü, ülkesinde ise seçkin hastanelerden biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Körfez Marmara Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Körfez Marmara Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güney Mah. Albay Sok. No:7 KÖRFEZ / KOCAELİ
Telefon Tel:0262 526 30 30
Fax Fax:0262 526 30 31
E-Mail E-Mail:…
Özel Körfez Marmara Hastanesi Nerede
Özel Körfez Marmara Hastanesi Randevu Alma
Özel Körfez Marmara Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Körfez Marmara Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Körfez Marmara Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Körfez Marmara Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji ve İmmünoloji, Anesteziyoloji, Beslenme Ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji Cildiye, Estetik Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastallıkları, Kadın Hastalıkları, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Psikoloji, Radyoloji ve Görüntüleme, ÜROLOJİ, Yoğun Bakım Erişkin
Özel Körfez Marmara Hastanesi Doktorları
Özel Körfez Marmara Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -