Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Toplumun ağız ve diş sağlığının korunması ve tedavisinde, alanında uzman sağlık çalışanları ile hasta ve çalışan hakları gözetilerek, bilimsel gelişmeler ve son teknoloji cihazlarla, sağlık uygulamalarını en üst seviyede kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktır.Hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetini öne çıkararak, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmaktır.

Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Yalı Mh., Hürriyet Cd. No:45, 41780 Körfez/Kocaeli  
Telefon 0(262) 527 30 30
Fax 0(262) 527 70 90
E-Mail info@saglik.gov.tr

Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Klinikler

-Protetik Diş Tedavisi

-Evde Ağız Bakım ve Sağlığı Hizmeti

-Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Hizmetleri

Körfez Ağız Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Körfez Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -