Özel Derince Diyaliz Merkezi

1998 yılından beri Kocaeli’nin Derince ilçesince faaliyet gösteren Derince Diyaliz Merkezimiz uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir. Temel ilkemiz ilk günkü gibi heyecanlı olup, her zaman ileriyi görerek yeni teknolojiyi kullanmaktır. Büyüklüğünden ziyade personel deneyimimize odaklanmak. En iyi, en gelişmiş tıbbi ekipmanı kullanmak. En yeni teknolojiyi kullanmak. Meslektaşlarımız ile işbirliği içerisinde olmak. Hastalarımıza konforlu bir tedavi sunmak.

Özel Derince Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Derince Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yavuz Sultan Mah. Hürriyet Cad. No:337 Derince / KOCAELİ  
Telefon 0(262) 229 24 05
Fax 0(262) 229 24 35
E-Mail info@derincediyaliz.com

Özel Derince Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Derince Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Derince Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Derince Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Derince Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Derince Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Derince Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Derince Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Derince Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -