Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Modern diş hekimliğinde hızla gelişen tıbbi teknolojileri yakından takip ederek, yeni yöntem ve uygulamaları temel alan, bilimsel ve etik değerler çerçevesinde, uluslararası kalite standartlarında hizmet veren, koruyucu, geliştirici ve tedavi edici ağız-diş sağlığı hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran, yenilikçi, öncü ve çağdaş bir hizmet anlayışıyla saygın bir sağlık kurumu olmaktır.Hasta ve çalışan memnuniyetini esas alan, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, çalışan haklarına duyarlı, bilimsel gelişmelere ve yasal mevzuata uygun, sürekli gelişerek, yenilenen, nitelikli, kaliteli ve kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Sağlık Bakanlığı Bilkent yerleşkesi , Üniversiteler mah. Dumlupınar bulvarı 6001. Cad. No:9 Çankaya/Ankara 06800  
Telefon 0.312 585 10 00
Fax 0.312 585 1000
E-Mail info@saglik.gov.tr

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Klinikler

-Protetik Diş Tedavisi

-Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

-Genel Anestezi Altında Diş Tedavisi Hizmetleri

-Nöbet Hizmetleri

-Radyoloji Hizmetleri

Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Derince Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -