Özel Medova Hastanesi

Kaliteden ve etik ilkelerden ödün vermeden; sektördeki yenilikleri, gelişen teknolojiyi profesyonel ekipleri ile takip eden, uygulayan, hasta ve çalışan memnuniyetini amaç edinen yönetim anlayışını kurum kültürü haline dönüştürmek.Uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet anlayışı ile, bulunduğu coğrafyada sağlık sektörüne yön veren referans kurum olmak.
Özel Medova Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medova Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu/KONYA (Selçuklu Belediyesi Arkası)
Telefon Tel:444 86 82
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@medova.com.tr | bilgi@medova.com.tr
Özel Medova Hastanesi Nerede
Özel Medova Hastanesi Randevu Alma
Özel Medova Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medova Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medova Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medova Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Cildiye ( Dermatoloji ), Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Tüp Bebek Merkezi, Üroloji, Yenidoğan, Yenidoğan ve Yoğun Bakım
Özel Medova Hastanesi Doktorları
Özel Medova Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -