Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi

reklam
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi 3 Uzman Doktor, 1 Genel Cerrahi, 1 İç Hastalıklar Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları, 1 Pratisyen-Acil Doktoru ve 14 diğer personel olmak üzere toplam 18 personel ile hizmet vermektedir.
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fatih Mah. Hüseyin Fehmi Fırat Bulvarı No:5
TelefonTel:0 (416) 726-2727
FaxFax:..
E-MailE-Mail:…
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Nerede
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Genel Cerrahi,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Acil
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kahta Park Medikal Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -