Özel Gözde Adıyaman Hastanesi

reklam
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde güncel tanı-tedavi yöntemleri ile tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak toplumun bütününe, kolay ulaşılır sağlık hizmeti sunmak.Güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Eskisaray mah. 702. Sokak No:8 Türk Telekom karşısı merkez. Adıyaman
TelefonTel:0 416 214 91 92
FaxFax:…
E-MailE-Mail:online@gozdehastanesi.com.tr
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Nerede
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Randevu Alma
Özel Gözde Adıyaman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Gözde Adıyaman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS,AMELİYATHANE VE YOĞUM BAKIM ÜNİTELERİ,ANESTEZİ VE REANİMASYON,BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ,ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,DAHİLİYE,DERMATOLOJİ,FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON,GENEL CERRAHİ,GÖĞÜS HASTALIKLARI POLİKLİNİĞİ,GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KARDİYOLOJİ,KULAK BURUN BOĞAZ,LABORATUVAR,NÖROLOJİ,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ,PSİKOLOJİ,RADYOLOJİ,ÜROLOJİ
Özel Gözde Adıyaman Hastanesi Doktorları
Özel Gözde Adıyaman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -