Özel Adıyaman Park Hospital

reklam
En ileri bilgi ve teknolojinin yeterli düzeyde ve konforlu bir ortamda sunulduğu, hasta odaklı bir hastane işletmeciliği ile örnek bir model oluşturan, bölgesel düzeyde tanınan ve tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyetinin en üst düzeye ulaştığı mükemmel tıbbi bakım hizmetleri ile konforlu otelcilik hizmetlerinin birbirini tamamlayacak şekilde sunulduğu, lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.Güncel tanı ve tedavi yöntemleri kullanara, toplam kalite yönetimi anlayışı ile toplumun değerlerine saygılı sağlık hizmeti sunarak tercih edilen bir sağlık grubu olmak.Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamakSağlık Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirip, geliştirmek hasta ve çalışan güvenliğini sağlamak, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmak, bilimsel veriler doğrultusunda güvenilir, ekonomik, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Özel Adıyaman Park Hospital Hakkında İçerikler
Özel Adıyaman Park Hospital İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13 MERKEZ / ADIYAMAN
TelefonTel:444 75 02 – 0 416 214 75 75
FaxFax:0 416 216 60 90
E-MailE-Mail:info@adiyamanparkhospital.com.tr
Özel Adıyaman Park Hospital Nerede
Özel Adıyaman Park Hospital Randevu Alma
Özel Adıyaman Park Hospitalnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adıyaman Park Hospital Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Adıyaman Park Hospitalnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Adıyaman Park Hospital Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ameliyathane,Ağız Ve Diş Sağlığı,Beslenme ve Diyet,Beyin Cerrahisi,Cildiye (Dermatoloji),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Endoskopi,Genel Cerrahi,Göz,Dahiliye,KBB (Kulak Burun Boğaz),Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Laboratuvar,Ortopedi ve Travmatoloji,Radyoloji,Üroloji,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Yoğun Bakım,ECZANE
Özel Adıyaman Park Hospital Doktorları
Özel Adıyaman Park Hospitalnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -