Özel İlgi Hastanesi

İlgi Hastanesi olarak ; Her geçen gün artan ivme ile ulusal ve uluslararası düzeyde tanınan , tercih edilen ,en kaliteli hizmeti veren ,bölgesinde lider rolü üstlenmiş sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel İlgi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İlgi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Soğanlı Caddesi No:77 Güngören / İSTANBUL
Telefon Tel:0212 506 05 66
Fax Fax:0212 505 57 17
E-Mail E-Mail:info@ilgihastanesi.com
Özel İlgi Hastanesi Nerede
Özel İlgi Hastanesi Randevu Alma
Özel İlgi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İlgi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İlgi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İlgi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel İlgi Hastanesi Doktorları
Özel İlgi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -