Özel Güngören Hastanesi

Sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlayarak, bireylerin yaşam kalitesini arttırmak ve sağlık hizmeti sunmak. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini en üst düzeyde sunmak. Uygun ekonomik koşullarda, ihtiyaç duyan tüm toplumlara toplumsal fayda üretmek. Sağlıkla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek. Halkın sağlığı sevgisi ile, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, hekimler-sağlık uzmanları-destek hizmetlerinden oluşan ekipleri desteklemektir. Türkiye’nin ve bölgemizin; Kaliteli sağlık hizmeti sunan, insan odaklı yaklaşımı benimseyen öncü uygulamaları ile sadece bölgesinin değil, Türkiye’nin lider sağlık grupları arasında olmak.

Özel Güngören Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Güngören Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Doğanbey Cad. No:1 Köyiçi Güngören – İstanbul  
Telefon Tel:0212 461 91 91
Fax Fax:0212 461 23 00
E-Mail E-Mail:info@gungorenhastanesi.com.tr

Özel Güngören Hastanesi Nerede
Özel Güngören Hastanesi Randevu Alma
Özel Güngören Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Güngören Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güngören Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Güngören Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis Ve Ambulans, Ağız Ve Diş Sağlığı, Ameliyathane, Anestezi Ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahisi ( Nöroşirürji ), Check-up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye ( İç Hastalıkları ), Dermatoloji ( Cildiye ), Doğumhane, EEG-EMG, Enfeksiyon Hastalıkları, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, GETAT, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Odyometri Ve Timpanometri, Ortopedi Ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Güngören Hastanesi Doktorları
Özel Güngören Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -