Özel Meltem Hastanesi

Hizmet verdiğimiz toplumda güvenilirlik, süreklilik ve saygınlığı temsil eden, üstün teknoloji ve deneyimli personeli ile güler yüzle hizmet vermeyi ilke edinmiş olan hastanemiz, gerek ekonomik, gerek hizmet kalitesi, gerekse tıbbi açıdan hasta memnuniyetinin sağlanmasını ana ilke kabul etmiştir. Özel Meltem Hastanesi; Hasta haklarına riayet eder, onlara doktor seçme hakkı tanır ve bebek dostudur. Gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir. Güler yüzlü, anlayışlı ve tecrübeli personeliyle, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, bir ekip ruhu ile sunar. Sürekli gelişme iddiası taşıyan ve kaliteyi, yaşam biçimi olarak algılayan bir ekibe sahiptir. “Önce İnsan” prensibi ile, Uluslararası kalite standartlarında, insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek ahlakını (deontoloji) temel alarak halkımıza ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetlerini kaliteden taviz vermeden ekonomik olarak sunmak, hasta beklentilerini hastaneye girdikleri andan itibaren kurulan “sıcak zincir” ile karşılamaktır. Özel Meltem Hastanesi; Sağlık Bakanlığı’nın öngördüğü Hizmet Kalite Standartları gereklerine uygun olarak sağlık hizmeti vermeyi, Kalite Yönetim Sistemi’nin devamlılığını sağlamayı ve sistemi sürekli geliştirmeyi, Hastaların memnuniyetini azami düzeye çıkartmayı, Hastalarının nezdinde tescil edilmiş bir hastane olmayı ve sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesi ile bölgemizde bir marka haline gelmeyi kurumsal bir misyon olarak benimsemiştir.
Özel Meltem Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Meltem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Haznedar Mahallesi Ergene Sokağı No:52 (Bağcılar Caddesi Üzeri) 34160 Güngören/İSTANBUL
Telefon Tel:0 212 644 22 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Meltem Hastanesi Nerede
Özel Meltem Hastanesi Randevu Alma
Özel Meltem Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meltem Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Meltem Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meltem Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Hast. ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Yenidoğan Yoğun Bakım, Dahiliye (İç Hastalıkları), Erişkin Yoğun Bakım, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Plastik Cerrahi, Cildiye (Dermatoloji), Psikolojik Danışmanlık, Saç Ekimi, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Psikoloji, Çocuk Cerrahisi, Acil Servis ve Ambulans, Mikrobiyoloji, Anestezi
Özel Meltem Hastanesi Doktorları
Özel Meltem Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -