Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

reklam
Bilim dünyasına katkı sağlayacak araştırma çalışmalarında öncü, Akredite edilmiş tıbbi hizmetlerle kurumsal yapıda mükemmeliyet modeline sahip, İleri teknolojinin tüm hizmet alanlarında kullanıldığı, Sürekli iyileştirme prensibini esas alan ve hizmet kalitesiyle tercih edilen lider bir kurum olmaktır.Yüksek teknoloji bilişimi katkılarıyla sürekli eğitim veren, hastaların, çalışanların ve idarenin ortak memnuniyetini sağlayan, enfeksiyonsuz hastane politikasıyla temiz, düzenli, konforlu ve sorunsuz tedavi hizmetleri sunan, nitelikli uzman hekim yetiştiren, sağlık sektörünün güler yüzlü hizmet anlayışına sahip Eğitim Araştırma Hastanesi olmak.
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Merkez Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi BAĞCILAR
TelefonTel:0 212 440 40 00
FaxFax:0 212 440 42 42
E-MailE-Mail: istanbuleah30@saglik.gov.tr
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İBağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
İBağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL TIP,DAHİLİ BİRİMLER,CERRAHİ BİRİMLER,TEMEL BİRİMLER,HASTANEMİZDE VERİLEN ÖZELLİKLİ HİZMETLER,
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -