Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bilim dünyasına katkı sağlayacak araştırma çalışmalarında öncü, Akredite edilmiş tıbbi hizmetlerle kurumsal yapıda mükemmeliyet modeline sahip, İleri teknolojinin tüm hizmet alanlarında kullanıldığı, Sürekli iyileştirme prensibini esas alan ve hizmet kalitesiyle tercih edilen lider bir kurum olmaktır.Yüksek teknoloji bilişimi katkılarıyla sürekli eğitim veren, hastaların, çalışanların ve idarenin ortak memnuniyetini sağlayan, enfeksiyonsuz hastane politikasıyla temiz, düzenli, konforlu ve sorunsuz tedavi hizmetleri sunan, nitelikli uzman hekim yetiştiren, sağlık sektörünün güler yüzlü hizmet anlayışına sahip Eğitim Araştırma Hastanesi olmak.

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi BAĞCILAR  
Telefon 0 212 440 40 00
Fax 0 212 440 42 42
E-Mail istanbuleah30@saglik.gov.tr

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL TIP

-DAHİLİ BİRİMLER

-CERRAHİ BİRİMLER

-TEMEL BİRİMLER

-HASTANEMİZDE VERİLEN ÖZELLİKLİ HİZMETLER

Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -