Çayırova Tıp Merkezi

Çayırova Tıp Merkezi bölgemizin yeni ilçesi Çayırova’da 1997’den beri süren sağlık hizmetini son 3 yıldır Tıp Merkezi olarak 1000 m2 kapalı olan müstakil binamızda 5 uzman hekim ile 5 acil ve yoğun bakım hekimi ve 1 diş hekimi ile hizmet vermektedir. Mesul Müdürlüğünü Dr. Esat EKİNCİKLİ’nin yapmış olduğu Çayırova Tıp Merkezi 24 saat açık olup tüm laboratuar, röntgen ve ultrason tetkikleri deneyimli uzmanları tarafından yapılmaktadır. En değerli varlığın insan olduğu bilinciyle hareket eden, insanlara önce zarar vermeme ilkesini hiçbir zaman unutmayan özellikle acil durumlarda teknik kadro ve ekipmanı ile hayati müdahalelerle ilgili sorumluluk bilincini taşıyan, tanı ve tedavi hizmetlerinde ekip anlayışı ile hareket eden, sıcak ilgiyi ve herkese eşit davranmayı ilke edinen bir ekibe sahibiz.

Çayırova Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Çayırova Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Özgürlük Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi No: 64 KOCAELİ  
Telefon 0 (262) 744-2096
Fax
E-Mail

Çayırova Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Çayırova Tıp Merkezi Nerede
Çayırova Tıp Merkezi Randevu Alma
Çayırova Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çayırova Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çayırova Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çayırova Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Acil

Çayırova Tıp Merkezi Doktorları
Çayırova Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -